Mieszkanie we Wrocławiu

Post Reply
toudi

Mieszkanie we Wrocławiu

Post by toudi » Thu Jul 13, 2017 6:59 pm

Syn niedługo zacznie pracę we Wrocławiu. Wiem, z jakim obciążeniem jego budżetu wiązałby się wynajem, chciałbym więc kupić mu mieszkanie. Przeglądając mieszkania śródmieście Wrocław znalazłem kilka w nowym budynku na Polaka. Blisko miałby stamtąd do pracy no i co nowe budownictwo to nowe. To byłaby swoista inwestycja w syna, myślę więc, że by to docenił. Za bardzo tamtych okolic nie znam, może więc ktoś z Was podpowie, na co zwrócić uwagę mieszkając tam?

Virusek

Re: Mieszkanie we Wrocławiu

Post by Virusek » Sun Oct 15, 2017 5:42 pm

Blisko atrakcji turystycznych wiec jak rodzina przyjedzie to będzie gdzie oprowadzic. Tereny niedaleko rzeki ale chyba przy powodzi w 96 tam woda nie doszła a i teraz małe szanse są. Dojazdy spokojne i okolica spokojna. DO tego jeszcze jak lubi wędkować to blisko ma :)

Hannibal

Post by Hannibal » Mon Oct 16, 2017 4:16 pm

Wrocław fajne miasto, dużo pracy a i komunikacja dobra. Osiedle spokojne blisko centrum.

Lucyfer

Post by Lucyfer » Mon Oct 16, 2017 6:13 pm

Byłem w nowym mieszkaniu na tej ulicy u znajomych. Mieszkanie ciche, ciepłe i spokojna okolica :)

spawacz

Post by spawacz » Sat Mar 17, 2018 3:22 am

Ostatnio jedna agencja nieruchomości znalazła dla mnie jedno bardzo fajne mieszkanie. Cena nie była taka duża jak by mi się to wydawało, na szczęście jednak takie środki udałoby się niedługo takie zebrać.

ciapek

Post by ciapek » Thu Mar 22, 2018 11:40 am

Przejrzyj więcej ofert pod tytułem: sprzedaż lokali mieszkaniowych wrocław. Jest wiele urokliwych miejsc, które są naprawdę warte uwagi. Nie ma co decydować się na pierwsze lepsze. Taka decyzja wymaga czasu i dokładnego przemyślenia :)

abstynent

Post by abstynent » Wed Apr 11, 2018 7:05 am

Mój znajomy kupił ostatnio domek z rynku wtórnego i się trochę załadował. To akurat moje zdanie, ale fakt, że już ładne inwestycje poczynił, żeby doprowadzić ten dom do jako takiego stanu. Teraz ma zagwozdkę i zadał mi pytanie czy okna dachowe fakro sklep internetowy to dobry wybór? A ja nie mam pojęcia, bo nigdy okien jeszcze nie wymieniałem. Macie, znacie, polecacie?

Post Reply