Formuła 1

Post Reply
abstynent

Formuła 1

Post by abstynent » Thu May 28, 2020 7:47 am

Od jakiegoś czsau wkręciłem się w tematykę F1. Nie ukrywam, że jest to bardzo ciekawy, jednakże niebezpieczny sport. W sumie to każdy sport, gdzie w grę wchodzą dużę prędkości jest z reguły niebezpieczny. No ale jest kwestia tego, że śledzę wyścigi na bieżąco, zarywam nocki byleby tylko móc obejrzeć poszczególne rundy. Najbardziej podobają mi się szybkie sprinty z zakrętów i wyprzedzanie na wejściu w łuk. Rzadko spotykać można mijanki, ale wciąż bardzo cieszą one oko. Zastanawiam się jednak nad tym, czy w przypadku zakładów bukmacherskich naprawdę dobrze można zarobić, jeżeli się dobrze typuje zwycięzcę?

majkel

Re: Formuła 1

Post by majkel » Thu May 28, 2020 8:11 am

Jakiś czas temu siedziałem też w tematyce F1, obstawiałem trochę, nawet skromnie mówiąc potrafiło przynieść mi to trochę kasy. Trzeba jednak mieć świadomość, że nie zawsze jest tak, że wygrywają zawodnicy z pole position. Sporo było rund, gdzie wygrywały odleglejsze linie - sporo też zależy od przypadku jak awarie czy kolizje. Pamiętam kilka lat temu jak Hamilton też był pewny zwycięstwa a na 2 czy 3 okrążenia przed końcem awaria go wykluczyła. Jeżeli czujesz się na siłach to możesz obstawiać, musisz jednak uważać, by nie stracić za dużo kasy. Trzeba wiedzieć, gdzie jest bezpieczna granica.

abstynent

Post by abstynent » Thu May 28, 2020 8:12 am

Niestety, ale nie kojarzę takiego wyścigu. Musiałbym poszukać w sieci, o który to wyścig chodziło. Mam dodatkowe zajęcie, które przynosi jakiśtam dochód, który mogę przeznaczyć na tego typu rozrywki. Wiem, że trzeba się pilnować, bo to wciąga, jednakże F1 nie jest na tyle często, by można było co chwilę obstawiać. Na innych sportach się nie znam więc nie będę obstawiał.

majkel

Post by majkel » Thu May 28, 2020 8:14 am

I bardzo zdrowe podejście, że masz limit i obstawiasz tylko to, na czym się znasz. Ja od jakiegoś czasu, odkąd gram z wykorzystaniem tabletu, skupiam się tylko na kilku dyscyplinach i wybranych ligach. Nie chcę się zawalać dziesiątkami lig i zgadywać, która drużyna ma większy potencjał. Zresztą to jest sport, czasem potencjał to za mało - jak to się mawiało, że to nie nazwiska grają.

abstynent

Post by abstynent » Thu May 28, 2020 8:15 am

Ja korzystam z kompa, ale aplikacja też byłaby dobrym pomysłem. Z czego korzystasz? W sumie to też pytanie o to, który bukmacher według Ciebie jest najlepszy, jeżeli chodzi o F1.

majkel

Post by majkel » Thu May 28, 2020 8:17 am

Jeżeli chodzi o obstawianie formuły 1 to wydaje mi się, że ewinner jest najlepszym rozwiązaniem. Mają też fajną apkę, która dobrze działa na większości urządzeń. Kiedyś korzystałem z zagranicznych firm i ich aplikacji, ale niestety nie były one dosyć wydajne, przez co często się zawieszały a ich użytkowanie pozostawiało wiele do życzenia.

Post Reply