Ważne badania

Post Reply
ciapek
Posts: 44
Joined: Tue Jul 25, 2017 9:20 pm

Ważne badania

Post by ciapek » Fri May 18, 2018 8:07 am

Witajcie, jakie badania powinna zrobić kobieta, w rodzinie której pojawiły się chyba wszystkie choroby świata? No może przesadzam, ale był rak jajników, języka i jelita grubego, była cukrzyca, była padaczka, alzheimer i wiele, wiele innych. Chcemy chyba zacząć od sprawdzenia, czy w jej organizmie jest wirus hpv. Czy to dobry trop?

abstynent
Posts: 59
Joined: Fri Jul 28, 2017 7:52 am

Re: Ważne badania

Post by abstynent » Fri May 18, 2018 8:34 am

O matko! No to ładna historia rodziny. Faktycznie może okazać się, że jest ona obarczona genetycznie. Bardzo fajnie, że chce poznać swój organizm, żeby zminimalizować ryzyko chorób - o ile oczywiście się da. W mojej rodzinie pojawiały się przeważnie nietolerancje pokarmowe. Przeczytaj artykuł na ten temat, żeby wiedzieć, o co w nich tak naprawdę chodzi.

toudi
Posts: 44
Joined: Thu Jul 13, 2017 12:15 pm

Re: Ważne badania

Post by toudi » Wed May 23, 2018 7:36 am

No właśnie chyba trudno tak jednoznacznie stwierdzić, które badania powinna robić, a których nie musi.. Myślę sobie, że pewnie musiałaby obrabować bank, żeby wykonać wszystkie, które mogą jej cokolwiek powiedzieć na temat stanu jej zdrowia. My ostatnio wykonaliśmy takie badania http://alergiczne.info/testy-alergiczne ... ne-z-krwi/ naszym córkom, ale to tylko ze względu na to, że zauważyliśmy objawy. Gdyby nie to, pewnie byśmy się nie zdecydowali.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest