Sposób na blizny

Post Reply
spawacz
Posts: 27
Joined: Thu Jan 25, 2018 11:38 am

Sposób na blizny

Post by spawacz » Wed Mar 21, 2018 4:38 pm

Wiadomo nie od dziś, że blizny, w szczególności po cesarce, są dosyć kłopotliwe. Jakiś czas temu jedynym skutecznym sposobem były zabiegi chirurgiczne. Moja znajoma jakiś czas temu trafiła na http://wszystkoobliznach.pl. Tam znalazła informację o plastrach, pomagających walczyć z tymi bliznami. Wiadomo, że technika idzie do przodu i z tego co czytam to są one skuteczne. Jednak interesuje mnie taka rzecz - czy takie plastry będą skuteczne także na blizny po zabiegach innego rodzaju?

ciapek
Posts: 44
Joined: Tue Jul 25, 2017 9:20 pm

Re: Sposób na blizny

Post by ciapek » Thu Mar 22, 2018 11:49 am

Z tego, co widzę to na tej stronie podane są informację o plasterkach i maściach. Jakoś nie chce mi się wierzyć w ich super skuteczność! Ja jestem pod większym wrażeniem nowoczesnych urządzeń, które ułatwiają pracę na przykład lekarzy, czy pielęgniarek. Mega sprzętem jest skaner żył! Tutaj jest link do www - możesz sam zobaczyć, jakie to cudo!

abstynent
Posts: 59
Joined: Fri Jul 28, 2017 7:52 am

Re: Sposób na blizny

Post by abstynent » Wed Jan 16, 2019 4:09 am

Ja stosowałem plastry z https://sutricon.pl/ na blizny po wypadku samochodowym. Odłamki bocznej szyby trochę mnie pocięły, pozostało także trochę blizn po operacji zespolenia kości nóg. Trzeba przyznać, że efekty są wręcz zaskakujące. Pokładałem ogromne nadzieje w tych plastrach i muszę przyznać, że się nie zawiodłem. Plastry zrobiły dobrą robotę, trzeba się naprawdę dobrze przyjrzeć, by zlokalizować te blizny. Tylko jednej blizny nie udało mocno zamaskować, jednakże i tak w znaczący sposób zmniejszyła się jej widoczność. - mowa o bliźnie po miejscu, gdzie wprowadzane były śruby łączące.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest