Search found 41 matches

by toudi
Wed Apr 08, 2020 10:49 am
Forum: biznes
Topic: Pozycjonowanie strony
Replies: 0
Views: 183

Pozycjonowanie strony

Czy ktoś z Was może mi powiedzieć, ile płaci za pozycjonowanie stron w sieci? Najbardziej interesują mnie strony usługowe oraz małe zakłady gastronomiczne.
by toudi
Tue Aug 20, 2019 8:15 pm
Forum: biznes
Topic: Stojaki wystawiennicze
Replies: 0
Views: 559

Stojaki wystawiennicze

Czy ktoś z Was zamawiał w ostatnim czasie stojaki wystawiennicze? Szukamy jakiegoś sprawdzonego dostawcy. Wiemy, że jest wiele ofert, jednakże zależy nam przede wszystkim na jakości. Jak przeglądaliśmy różne oferty to najkorzystniej wypada oferta https://adlove.pl/pl/ . Miał ktoś z Was przyjemność k...
by toudi
Sat Aug 10, 2019 6:17 pm
Forum: dom i ogród
Topic: Gdzie kupujecie dywany?
Replies: 1
Views: 415

Re: Gdzie kupujecie dywany?

Jeżeli polecasz ten sklep to ciekawe czy znasz ofertę sklepu dywanowy.pl? generalnie to w mojej okolicy większość osób stamtąd zamawia, bo mają bardzo dobre ceny, a ich dywany są solidne i odporne na zabrudzenia.
by toudi
Mon Jul 08, 2019 7:01 pm
Forum: zdrowie i uroda
Topic: Piękne zęby
Replies: 1
Views: 702

Re: Piękne zęby

Często jest tak, że najlepiej sprawdzi się dentysta Kraków Płaszów, który ma duże doświadczenie w tym co robi, a przy okazji ma podejście do pacjenta. Przerabiałem wielu dentystów, jednakże niewielu było w stanie sprawić, bym się czuł bezpiecznie.
by toudi
Sun Feb 24, 2019 9:28 pm
Forum: poważne tematy
Topic: Oparzenia
Replies: 0
Views: 484

Oparzenia

Oparzenia mogą się przytrafić każdemu. Trafiło i na mnie kilka dni temu. Pękł kubek z gorącą herbatą. Bolało, teraz jednak został zabliźniony pasek ciągnący się po lewej nodze. I teraz pytanie - jak zadbać o tę bliznę? Czytałem, że plastry https://sutricon.pl/ dobrze sobie radzą? Testował ktoś?
by toudi
Sat Dec 08, 2018 11:11 pm
Forum: technololgia
Topic: Tablety poleasingowe
Replies: 0
Views: 559

Tablety poleasingowe

Chcemy do firmy kupić kilka używanych, poleasingowych tabletów. Znaleźliśmy taką ofertę https://shoplet.pl/23-tablety , gdyż interesują nas przede wszystkim Ipady. Ceny są dużo niższe niż nowych, a nie będą aż tak bardzo eksploatowane, nie ma więc potrzeby kupowania nowych. No i tutaj mam pytanie - ...
by toudi
Sat Dec 08, 2018 11:04 pm
Forum: zdrowie i uroda
Topic: Witamina C
Replies: 1
Views: 762

Re: Witamina C

A masz niedobór tylko witaminy C? A może jeszcze którejś witaminy Tobie brakuje? Mi też się zawsze wydawało, że tylko witaminy C mi brakuje. Czytałem jednak na https://www.zaufane-apteki.pl/blog/witaminy-i-mineraly-jaki-maja-wplyw-249.html o tym, jakie witaminy za co odpowiadają i okazuje się, że u ...
by toudi
Fri Nov 30, 2018 10:00 pm
Forum: zdrowie i uroda
Topic: Sklepy z ciuchami
Replies: 3
Views: 565

Re: Sklepy z ciuchami

Jeżeli chodzi o duże rozmiary to najlepszym sklepem jest https://green-stars.pl. Mają wszystko - spodnie, kurtki, żakiety, czy też klasycznie swetry i sukienki.
by toudi
Mon Nov 05, 2018 1:01 am
Forum: zdrowie i uroda
Topic: Odżywianie podczas odchudzania
Replies: 0
Views: 541

Odżywianie podczas odchudzania

Wiele się uwagi poświęca procesowi odchudzania i aktywności fizycznej. Wydaje mi się jednak, że kwestie żywieniowe stają się coraz bardziej marginalizowane. Też macie takie wrażenie? Zobaczcie, że naprawdę bardzo trudno jest znaleźć sklepy ze zdrową żywnością, która naprawdę jest zdrowa. Ja ostatnio...
by toudi
Tue Sep 25, 2018 5:17 pm
Forum: motoryzacja
Topic: Ochraniacze karku
Replies: 0
Views: 406

Ochraniacze karku

Dużo jeżdżę na crossie i chcę o siebie lepiej zadbać. Czy taki ochraniacz będzie dobry?
Image
Wiem, że cena nie jest niska i jest dużo innych, tańszych modeli, jednakże tu chodzi o moje bezpieczeństwo, dlatego też stawiam na jakość.