Search found 6 matches

by penny
Mon Feb 10, 2020 10:31 am
Forum: zdrowie i uroda
Topic: Treningi
Replies: 2
Views: 575

Re: Treningi

A bo to trzeba robić umiejętnie rozgrzewkę przed jakimkolwiek treningiem. Inaczej można sobie zrobić krzywdę i wtedy będzie potrzebna pomoc specjalisty. Mój kolega raz się przetrenował, a uprawiał podnoszenie ciężarów, i musiał udać się na konsultację ortopedyczną w Gdańsku . Także ze sportem nie ma...
by penny
Mon Feb 10, 2020 10:26 am
Forum: zdrowie i uroda
Topic: Neurochirurg
Replies: 1
Views: 254

Re: Neurochirurg

Też ostatnio szukałam specjalisty od leczenia kręgosłupa w Warszawie. Polecono mi centrum chirurgii specjalistycznej Ortopedika, mają oddziały na Bielanach i na Mokotowie. Sprawdź to miejsce, czytałam wiele pozytywnych opinii na ich temat.
by penny
Sun Feb 02, 2020 8:55 pm
Forum: poważne tematy
Topic: Nasiona marihuany
Replies: 1
Views: 254

Re: Nasiona marihuany

Można. Osobiście polecam olejek konopny, jako suplement diety i kosmetyk. Ma działanie prozdrowotne i świetnie nawilża skórę. Polecam poczytać więcej tutaj https://olejekcbd5.pl/ .
by penny
Fri Jan 17, 2020 9:40 am
Forum: poważne tematy
Topic: Zdrowa żywność
Replies: 0
Views: 31

Zdrowa żywność

Hej, macie jakieś fajne artykuły o zdrowej żywności? Mogą być też przepisy z wykorzystaniem superfoods, np. nasion chia, jarmużu, siemienia lnianego czy oleju konopnego. Bardzo interesują mnie te tematy. Pozdrawiam :)
by penny
Fri Jan 17, 2020 9:26 am
Forum: kulinaria
Topic: Kuchnia molekularna
Replies: 2
Views: 154

Re: Kuchnia molekularna

Ponoć kuchnia molekularna pozwala uzyskać zdrowszą i atrakcyjniejszą żywność. Ale kto ma czas się tak bawić w domu to nie wiem. Ja tam wolę szybkie potrawy, sałatki itp. Jem dużo zieleniny i gdzie się da dodaję różne oleje. Ostatnio zakochałam się w oleju konopnym , ma ciekawy smak i dużo witamin. :))
by penny
Mon Dec 16, 2019 11:28 am
Forum: zdrowie i uroda
Topic: olej jako lek przeciwbólowy
Replies: 0
Views: 51

olej jako lek przeciwbólowy

Witam, czy ktoś słyszał o leczeniu bólu przy użyciu oleju CBD? Ponoć jest to świetny suplement na wszelkiego rodzaju bóle migrenowe i neuropatyczne. Więcej można się dowiedzieć z tej strony https://olejkonopny3.pl/. Ciekawi mnie jakie Wy macie zdanie na ten temat. :)